CTY-D2T-1600 жылжымалы айырлары бар қол жинақтағышы
Қолмен жинақтаушы - қарапайым, пайдалану оңай және үнемді материалды өңдеуге және түсіруге арналған жабдық.
ол жүктерді көлденең өңдеу және жинақтау үшін кеңінен қолданылады .
INTELLPACK әртүрлі жинақтау қажеттіліктерін қанағаттандыра алатын жоғары сапалы қолмен жинақтағыштарды ұсынады.
|
Сипаттаманың атауы |
Мағынасы |
|
Максималды жүк көтергіштігі |
2000 |
|
Көтеру биіктігі |
1600 |
|
Жүктеме орталығы |
500 |
|
Жалпы ұзындығы |
1440 |
|
Жалпы ені |
754 |
|
Жалпы биіктік |
2360 |
|
Айырлардың өлшемдері |
1000х120х50 |
|
Ең аз саңылау |
22 |
|
Жерден "аяқтың" биіктігі |
80 |
|
Дөңгелектер саны (жетек/жүктеме) |
2х2 |
|
Жетек доңғалақтарының өлшемі |
Н 180х50 |
|
Бір жүктемеге дөңгелектердің өлшемі |
Н 80х60 |
|
Таза салмақ |
180 |
Діңгек
Діңгек кәдімгі арналы болаттан қалыңырақ жоғары сапалы С-секциялы болаттан жасалған.
Біздің өнім ауыр жүктерге жарамды. Беткі қабатты ұнтақпен өңдеу коррозияға қарсы қабілетін күшейтеді, әдеттегі бояумен өңдеуге қарағанда әдемі және экологиялық таза.
Гидравликалық цилиндр
Хромдалған поршеньді штангасы және жоғары сапалы тығыздағыш сақинасы бар гидравликалық цилиндр ағып кетпейді, ал цилиндрдің жүрісі мен биіктігі шектеулі, бұл қауіпсіз және сенімді . Корпустың құрылымына келетін болсақ, цилиндр бүкіл құрылымды берік және тұрақты ету үшін болат сақинамен бекітіледі .
Айыр
Шанышқылар жоғары сапалы қаңылтыр болаттан жасалған. Сонымен қатар, айырдың жоғары жүк көтергіштігі мен беріктігін қамтамасыз ету үшін ішкі арматурасы бар.
Бекітілген аяқтарды жабатын шанышқылар жүктерді тиеу кезінде тұрақтылықты жақсартады.
Реттелетін болат дәнекерленген шанышқылар әртүрлі ені бар паллеттерге жарамды. Қауіпсіздік құрылымы
Жинақтаушы көлік құралы жұмыс істеп тұрған кезде оның қозғалуына жол бермейтін аяқ тежегішімен жабдықталған .
|
Шығын материалдары: Мойынтірегі бар дөңгелектер Дөңгелектер мойынтірек жоқ |
200*50 / 180*50 Полиуретан 200*50 / 180*50 Резеңке
|
8500 тг/дана 7700 тг/дана |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intellpack |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жүк көтергіштігі | 2000 кг |
| Өз салмағы | 152 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Көтеру биіктігі | 1600 мм |
| Оператордың ережесі | Тұрып |
| Түрі | Жинақтаушы |
| Жинақтаушы түрі | Қолмен |
| Айырлардың өлшемдері | |
| Айырлардың биіктігі | 50 мм |
| Айырлардың ұзындығы | 1000 мм |
| Айырлардың ені | 120 |
- Бағасы: 377 000 ₸



