
Индикаторлық пломбалау таспасы 27 мм Сигнал стандарты, пломбалауға арналған орамдағы пломба жапсырмасы
бастап 12 780 ₸
- Бар
- Коды:00000004820
- +7 (707) 224-01-36Татьяна отдел Онлайн продаж
📞 +77086046352 Сапа кепілдігі + Көтерме + Кешенді жабдықтау .
✔️ INTELLPACK - Қазақстандық өндірушінің қаптамалық материалдары мен жабдықтары
✔️ Қаптамаға, сақтауға және тасымалдауға арналған өнімдердің толық желісі
✔️ Қазақстанның барлық ірі қалаларындағы қоймаларымыз бен дүкендеріміз
✔️ Тауар сертификатталған, бухгалтерлік құжаттар пакеті, бағалары ҚҚС есебімен көрсетілген
Пломбалаушы индикаторлық таспа "27 Сигнал Стандарт"
Сіздің мүлкіңізді артық шығынсыз сенімді қорғауды қалайсыз ба? Онда пломбалаушы индикаторлық таспа "27 Сигнал Стандарт" - сіздің №1 таңдауыңыз. Бұл пломбалаудан қорғаудың ең қолжетімді нұсқасы және сенімділік пен пайдаланудың қарапайымдылығын біріктіреді.
Ерекшеліктері:
- Үнемді нұсқа: Төмен бағаға жұқа пленка мен қарапайым дизайнды пайдалану арқылы қол жеткізіледі. Бұл сіздің қауіпсіздігіңіз үшін үнемді шешім.
- Пайдаланудың қарапайымдылығы: Бірдей ұзындықтағы кесінділерге тесілген желім негізіндегі тығыздағыш таспа қорғалатын нысанның бетіне қолмен оңай жабыстырылады.
- Сенімді қорғаныс: Таспаның жоғары адгезиялық қасиеттері оның температураның айтарлықтай ауытқуларына төтеп беруіне мүмкіндік береді, бұл сіздің мүлкіңізді сенімді қорғауды қамтамасыз етеді.
- Ескерту жазбалары: Пломбаны рұқсатсыз ашуға әрекеттенген жағдайда таспада "ТОҚТА! ТАСПА АШЫЛДЫ! STOP! ТАСПА АШЫЛДЫ!", бұл қауіпсіздіктің қосымша деңгейін қамтамасыз етеді.
Техникалық сипаттамалар:
- Бірегей Кодталған нөмір: Таспаның әрбір кесіндісінде бұйымның сериясын білдіретін үш таңбадан және әрбір кесінді үшін жеке сегіз таңбалы саннан тұратын бірегей код болады.
- Температураға төзімділік: 0 °C-қа дейінгі температурада пломбалау процедурасын ұсына отырып, -40 °C-қа дейінгі температураға есептелген.
Пломбалау рәсімі:
- Таспаны желімдеу кезінде қолыңызбен үтіктеңіз.
- Таспа нөмірін журналға немесе басқа есепке алу құжатына жазып қойыңыз.
- Бұйымның нысанға түпкілікті бекітілуі үшін 1-5 минут күтіңіз.
"27 сигнал стандарты" пломбалау индикаторлық лентасы арқылы мүлкіңіздің сенімді қорғалуын қамтамасыз етіңіз.

| Рулонның ені | 27мм |
| Перфорация/кесінділердің ұзындығы | 66 мм |
| Рулон ұзындығы | 66м |
| Стандартты қаптама | орамда 1000 дана |
| Материалдың қалыңдығы | 50 ш/а |
| Желім қабаты | көп қабатты жабысқақ қабат |
| Желімдеудің ұсынылатын температурасы | 0 градустан төмен емес |
| Пайдалану температурасы | - 50 С-тан + 65 С-қа дейін |
| Штрих-кодты салу | жеке тапсырыспен мүмкін |
| QR-кодты салу | жеке тапсырыспен мүмкін |
| Іске қосу түрі | пломбалау объектісінде іздер қалдырады |
| Нөмірлеу | жеке, әріптік-цифрлық 11 таңбалы |
| Логотипті салу | 500 орамнан тапсырыс берген кезде |
| Орамның салмағы | 0,18 кг |
Алматы қ.:Қойма Бурундайская көшесі 93а/11 (көтерме қойма)
Алматы қаласындағы қойма: Тобаяқов көшесі 60а
Астана қ.:Қойма Бейсекбаев көшесі 18/1
Шымкент қ.:Қойма Ақназар хан, 8
Қарағанды қ.:Қойма Складская көшесі, 15
Семей қ.: ҚоймаЖамақаев көшесі, 138
Қостанай қ.: Қойма көш. Карбышева 2, "Грамада " БО 115 кеңсе
Қостанай қ. кеңсе телефоны: 8 (777) 007-04-97
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Түсі | Қызыл |
- Бағасы: бастап12 780 ₸








