Қаптық пломба патенттелген құю технологиясы бойынша ең жоғары орындалу деңгейімен және көп деңгейлі ойластырылған ашылудан және қолдан жасаудан қорғау жүйесімен жасалған.
Пломба Айдаһар-ПРО
Жұмыс ұзындығы 374 мм қаптық пломба құю әдісімен орындалған ақ жиекпен. Құлып-кірістіру тот баспайтын болаттан жасалған. Пломбаның 8 берік, үшкір, ұзын ұштары бар, олар пломбаның қаптардың кез келген түріне берік бекітілуін қамтамасыз етеді. Пломбаның иілгіш элементі күшейтілген конструкцияға және қаптарды тесуге арналған өткір, берік ұшқа ие. Сызғышы бар арнайы икемді элемент тығыздағышты қатайтпай-ақ ашу әрекетінен сенімді қорғауға мүмкіндік береді.
Пломба корпусын екі компонентті құю мүмкіндік береді:
- Түрлі-түсті пломбаларға контрастылы логотиптерді жағу
- Таңбалаудың ең сенімді түрін қолдану - лазерлік пломбаның кез келген түсінде
- Пломбаның екі жағына оқылатын және өшірілмейтін штрих-код пен QR-кодты жағыңыз
Өндірушінің сауда белгісі мен пломбаның атауы қолдан жасаудан сенімді қорғайды.
Үш компонентті құрылым пломбаның ашылуынан барынша қорғауды қамтамасыз етеді:
- Құлыпқа кіруді жабатын коллеттің сақина-бекіткіші ультрадыбыстың көмегімен дәнекерленеді
- Дөңгелек тығыздағыштың кесілуінен қорғау үшін тереңдетілген коллет
- Пломбаны кесу әдісімен ашудан қорғайтын конустар
- Алдын ала ашудың индикаторлары
2017 жылғы 16 наурыздағы №2613448 патентімен қорғалған, ресейлік және әлемдік нарықтардың қажеттіліктерін ескере отырып жасалған, біріктірілген ақ өрісі бар бірегей пломба.
| Жалпы ұзындығы | 426 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 340 мм |
| Таспаның ені | 8 мм |
| Стандартты қаптама | қорапта 1000 дана |
| Материал | полипропилен/нейлон, құлып - тот баспайтын болат |
| Бұзуға күш салу | 30 кг |
| Пайдалану температурасы | - 40 С-тан + 60 С-қа дейін |
| Штрих-кодты салу | Иә |
| QR-кодты салу | жеке тапсырыспен мүмкін |
| Нөмірлеу | жеке, 8 таңбалы |
| Логотипті салу | 1000 данаға тапсырыс берген кезде |
| Қаптама өлшемі | 600 x 230 x 270 мм |
| Қаптаманың салмағы | 7,20 келі |
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | АСПЛОМБ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материал | Пластик |
| Түрі | Нөмірлі пластикалық пломба |
- Бағасы: бастап39 ₸






