📞 +77086046352 Сапа кепілдігі + Көтерме + Кешенді жабдықтау .
✔️ INTELLPACK - Қазақстандық өндірушінің қаптамалық материалдары мен жабдықтары
✔️ Қаптамаға, сақтауға және тасымалдауға арналған өнімдердің толық желісі
✔️ Қазақстанның барлық ірі қалаларындағы қоймаларымыз бен дүкендеріміз
✔️ Тауар сертификатталған, бухгалтерлік құжаттар пакеті, бағалары ҚҚС есебімен көрсетілген

🌟 Қоқысқа арналған бак – 240 литр 🌟
Сыйымдылығы 240 литр болатын бұл берік және сыйымды резервуар әртүрлі жағдайларда қалдықтарды тиімді жинауға және жоюға өте ыңғайлы. Беріктігі жоғары HDPE полиэтиленінен жасалған ол кең температура диапазонына төтеп бере алады және жоғары температурада тазалау оңай.
Максималды жүктемесі 96 кг және педаль, резеңке клапан және қап ұстағыш сияқты ыңғайлы опциялардың болуымен ол тамаша функционалдылық пен пайдаланудың қарапайымдылығын қамтамасыз етеді.
Түрлі түстерде қол жетімді резервуарды логотипті қолдану және RFID белгісін орнатуды қоса алғанда, кез келген қажеттіліктер мен қалауларға бейімдеуге болады.
🔹 Өлшемдері:
📏 Ұзындығы: 583 мм
📏 Ені: 738 мм
📏 Биіктігі: 1060 мм
⚙️ Дөңгелектің диаметрі: 200 мм
🔹 Сипаттамалары:
🧴 Көлем: 240 литр
⚖️ Максималды жүктеме: 96 келі
🌡️ Температуралық диапазон: -40°/+50°C
💧 Жуу температурасы: +90°C
🔹 Материал:
🔹 Пластик: HDPE (беріктігі жоғары полиэтилен)
🔹 Түстер (стандартты):
🟡 Сары
🔴 Қызыл
🟠 Қызғылт сары
🔵 Көк
🟢 Қою жасыл
⬛ Қою сұр
🔹 Тасымалдау және қоймаға қою:
📦 Паллеттегі саны: 20
📦 Еурофурадағы саны: 660
🔹 Опциялар:
🚪 Екі доңғалақты контейнерлерге арналған басқыш
🔒 Қақпақтағы резеңке клапан
🛠️ Пакет ұстаушы
🔄 Екі доңғалақты бактарға арналған дөңгелектер жиынтығы
🔑 Екі доңғалақты контейнерлерге арналған қақпақтар
🗑️ ТҚҚ арналған ӘҚҚ қоқыс қапшығы 240 л.
📡 RFID тегіне арналған орын
🖋️ Логотипті салу
🔹 Өндіруші: Ресей


Алматы қаласындағы қойма: Бурундайская көшесі 93а/11 (көтерме қойма)
Алматы қаласындағы қойма: Тобаяқов көшесі 60а
Астана қ.:Қойма Бейсекбаев көшесі 18/1
Шымкент қ.:Қойма Ақназар хан, 8
Қарағанды қ.:Қойма Складская көшесі, 15
Семей қ.: ҚоймаЖамақаев көшесі, 138
Қостанай қ.: Қойма көш. Карбышева 2, "Грамада " БО 115 кеңсе
Сапа кепілдігі + Көтерме + Кешенді жабдықтау . +7708604635
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Салмақ | 13.2 кг |
| Биіктігі | 1067 мм |
| Жүк көтергіштігі | 96 кг |
| Ұзындығы | 580 мм |
| Дөңгелектермен жабдықтау | 2 (дана) |
| Қақпақ | Тегіс |
| Материал | Пластик |
| Көлемі | 240 л |
| Түрі | Қоқыс жәшігі |
| Түсі | Жасыл |
| Ені | 720 мм |
- Бағасы: бастап23 300 ₸












