3 сырғымалы перфорацияланған паллет. 1000 кг-ға дейін динамикалық жүктемелердің жоғарылауын қамтамасыз етеді. Сөрелік, динамикалық және статикалық жүктемелердің сипаттамалары біркелкі бөлінген байланыстырылған жүктемені (жүктер байланыстырылған, біріктірілген) пайдалана отырып, сынақтар кезінде анықталады.
Өнеркәсіптік жүктерді тасымалдау және сақтау бойынша кең ауқымды міндеттер үшін әмбебап шешім ретінде жобаланған. Индустриялық логистикадағы міндеттердің максималды санын шеше отырып, 1000 кг динамикалық және 3000 кг статикалық жүктемелерге төтеп бере алады. Бұл пластикалық еуро паллет шикізатты, материалдарды және ингредиенттерді өнеркәсіптік жеткізу үшін тамаша шешім болып табылады.
Артықшылықтары
- Паллет бағасы мен шешілетін міндеттер спектрінің оңтайлы арақатынасы
- Автоматтандырылған жүйелермен жұмыс істеуге бейімделген
Ұзындығы, мм - 1200
Ені, мм - 1000
Биіктігі, мм - 150
Статикалық жүктеме, кг - 3000
Динамикалық жүктеме, кг - 1000
Максималды жүктеме, кг - 3000
Шикізат PP/HDPE
Температура -20/+40°Бірге
Тазалау (жуу) температурасы +95°Бірге
Паллеттегі саны, дана - 23
Еурофурадағы саны, дана - 506
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Рұқсат етілген динамикалық жүктеме | 1000 кг |
| Рұқсат етілген статикалық жүктеме | 3000 кг |
| Паллет материалы | Пластик |
| Бір рет қолданылатын паллет | Жоқ |
| Шанышқыны енгізу мүмкіндігі бойынша түрі | Төрт жақты қапсырмалы |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 150 мм |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 48 260 ₸


