
Үш сырғымалы 1200х1000х150 (6000 кг-ға дейін) перфорацияланған пластиктен жасалған стеллаждық тұғырық
31 086 ₸
- Бар
- Коды:02.114.91.PEF
- +7 (707) 224-01-36Татьяна отдел Онлайн продаж
3 сырғанақтағы паллет. Әртүрлі жүктерді, соның ішінде ауыр жүктерді сақтауға және тасымалдауға арналған. Қойма сөрелері жүйелерінде және көп деңгейлі сөрелерде оңтайлы. Сөрелік, динамикалық және статикалық жүктемелердің сипаттамалары біркелкі бөлінген байланыстырылған жүктемені (жүктер байланыстырылған, біріктірілген) пайдалана отырып, сынақтар кезінде анықталады.
Көбіктендіргіш реагентті қосу арқылы жоғары қысымды құю технологиясы бойынша жасалған көп функциялы паллет. Ауыр жүктерді сақтауға және тасымалдауға арналған.
Жүктемесі 2 тоннаға дейінгі көп деңгейлі сөрелерде пайдалануға жарамды.
Артықшылықтары
- Ресейлік өндіріс, сенімділік, қолжетімді баға.
- Өнімнің жүктеме сипаттамаларын икемді түрде өзгертуге мүмкіндік беретін жетілдірілген технология мен құрылым.
- Бірегейлігі, берілген конструктивтік және тұтынушылық қасиеттері бар ресейлік өндірістің баламалы тұғырығының болмауы.
- Автоматтандырылған жүйелермен жұмыс істеуге бейімделген
- Ұзақ қызмет ету мерзімі - 10 жылға дейін
Ұзындығы, мм - 1200
Ені, мм - 1000
Биіктігі, мм - 150
Статикалық жүктеме, кг - 6000 / 1000
Динамикалық жүктеме, кг - 2000
Стеллаждық жүктеме, кг - 500
Максималды жүктеме, кг - 6000
Шикізат - HDPE
Температура -30 / +40° бастапБірге
Тазалау (жуу) температурасы +95° дейінБірге
Паллеттегі саны, дана - 23
Еурофурадағы саны, дана - 506
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Рұқсат етілген динамикалық жүктеме | 2000 кг |
| Паллет материалы | Пластик |
| Бір рет қолданылатын паллет | Жоқ |
| Шанышқыны енгізу мүмкіндігі бойынша түрі | Төрт жақты қапсырмалы |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 150 мм |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 31 086 ₸

