Ені 50 см мөлдір стрейч пленка өнеркәсіпте, логистикалық кәсіпорындарда, сауда орталықтарында қолданылады. Жүкті, азық-түлікті, жиһазды тасымалдау кезінде орау үшін қолданылады.
Созылмалы пленканы кәдімгі полиэтилен қаптамасынан ерекшелендіретін негізгі сипаттама материалдың 75-150% созылу қасиеті және бастапқы күйге ұмтылу болып табылады. Қаптама пленкасы паллеттерге мықтап бекітіледі, ал оралғаннан кейін жүкті тасымалдау кезінде дірілден және механикалық зақымданудан сақтай отырып, қысады.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Intellpack |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Орамның салмағы | 1.59 кг |
| таспаның түрі | Бастапқы |
| Орамның ұзындығы | 150 м |
| Түс ерекшелігі | Мөлдір |
| Пайдалану түрі | Қолмен |
| Орам ені | 50 см |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 1.59 кг |
| Пленканың сипаттамасы (ені*қалыңдығы*орамасы) | 500мм*23мкр*150м |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап2 357 ₸/орам






