АЛМАТЫ БОЙЫНША 150 000 ТЕҢГЕДЕН ЖОҒАРЫ СОМАҒА ТАПСЫРЫС БЕРГЕНДЕ ЖЕТКІЗУ ТЕГІН!
Гидравликалық арба — қоймада ғана емес, кез келген өнеркәсіптік кәсіпорында, сондай-ақ кез келген шағын дүкенде таптырмас көмекші. Қоймаға арналған жүк көтергіш арбалар қарапайым, бірақ өте сенімді конструкцияға ие, олар маневрлі, пайдалануда қарапайым, ең бастысы — қол еңбегін ең аз шығынмен механикаландыруға мүмкіндік береді.
| Үлгі | DF20 | |
| Өндіруші ел | Қытай | |
| Жүк көтергіштігі | кг | 2000 |
| Айырлардың төменгі қалыптағы биіктігі | мм | 85 |
| Руль дөңгелектерінің өлшемі | мм | Ø200х50 |
| Көтеру биіктігі | мм | 200 |
| Төсемдік шығыршықтардың, жұптық өлшемдері | мм | Ø80х70 |
| Айырлардың өлшемдері | мм | 160х50 |
| Айырлардың сыртқы қырларының арасындағы қашықтық | мм | 540 |
| Айырлардың ұзындығы | мм | 1150 |
| Өлшемдері | мм | 2200х570х700 |
| Салмақ | кг |
70 |
Сатылымда дөңгелектер бар:
мойынтірекпен (полиуретан) 200*50
180*50
70*60
80*70
Жүк көтергіштігі: 2000-2500
1680-3000
мойынтірексіз (резеңке) 200*50
180*50
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Intellpack |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жүк көтергіштігі | 2000 кг |
| Жүкті көтерудің максималды биіктігі | 200 мм |
| Минималды көтеру биіктігі | 85 мм |
| Өз салмағы | 70 кг |
| Айырдың өлшемдері | |
| айырлардың ұзындығы | 1150 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | кең ковильді |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Айырлардың ені | 685 |
- Бағасы: бастап210 756 ₸


