| Жүк көтергіштігі | 1000 кг |
| Көтеру биіктігі | 800 мм |
| Еденнен айырлардың минималды биіктігі | 85 мм |
| Айырлардың ұзындығы | 1725 мм |
| Жалпы. айырлардың ені | 575 мм |
| Руль дөңгелегі | 180*50 мм |
| Шағын дөңгелектер | 75*50 мм |
| Дөңгелектер, материал | полиуретан |
|
Таза салмағы |
169 келі |
|
Сатылымда дөңгелектер бар: мойынтірекпен (полиуретан) 200*50 180*50 70*60 80*70 Жүк көтергіштігі: 2000-2500 1680-3000 мойынтірексіз (резеңке) 200*50 180*50 |
|
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Intellpack |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Жағдайы | Жаңа |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап296 000 ₸


Жіберу 07 мамыр 2026