Қоқыс жәшігі – бұл компания шығаратын қоқыс жәшіктеріндегі ең кішкентай қоқыс жәшігі. Ол бастапқы полиэтиленнен жоғары қысыммен құю технологиясы бойынша жасалған және бұл факт оны температураның кең диапазонында (-40-тан +50 градусқа дейін) тамаша өнімділік сипаттамаларымен қамтамасыз етеді.
Шағын контейнер қақпақпен және екі доңғалақпен жабдықталған. Тапсырыс берушінің қалауы бойынша төрт негізгі түсте (жасыл, сары, көк және сұр) орындалуы мүмкін.
Резервуар сонымен қатар педальмен және пакетке арналған ұстағышпен жабдықталуы мүмкін.
Логотипті салуға арналған орын бар.
Шағын аумақтарда, коттедждік елді мекендерде, тазалық компанияларында, сондай-ақ дүкендер мен фаст-фуд мекемелерінде қоқыс жинауға оңтайлы
| Негізгі | |
|---|---|
| Биіктігі | 480 мм |
| Ұзындығы | 840 мм |
| Дөңгелектермен жабдықтау | 2 (дана) |
| Қақпақ | Тегіс |
| Материал | Пластик |
| Көлемі | 120 л |
| Түрі | Қақпақ |
| Түсі | Жасыл |
| Ені | 520 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Сыйымдылығы | 120л |
| Өлшемдері | |
| Камераның өлшемдері, мм | 849х597х1100 360л. |
- Бағасы: бастап38 760 ₸


