Негізгі сипаттамалары
- Дәлдік сыныбы III
- Екі бағытты таразылар
- Таңбалардың өлшемі 18 мм сұйық кристалды дисплей
- Автокөлікпен жарықдиодты дисплей жарығы. жарықтығын азайту арқылы
- Мембраналық ылғалға төзімді пернетақта
- Тот баспайтын болаттан жасалған платформа
- Шаң-ылғалдан қорғау класы IP-54
- Желіден қоректендіру: 100~240В, 50/60Гц; Батареялардан қоректендіру: 6В/4АН
- Батареяның қызмет ету мерзімі 120 сағатқа дейін
- Тұтынылатын қуат 12 Вт артық емес
- Жұмыс температурасының диапазоны -10~ +40 °С
- Платформаның өлшемі, мм 310 х 220
- 12 ай кепілдік
- Өндіруші: Ресейлік MAS компаниясы
|
Үлгі |
Макс.салмақ/ |
|
|
MR1 - 6 |
3/6кг 1г /2г |
|
|
MR1-15 |
6/15 кг 2 г /5 г |
|
|
MR1-30 |
15/30кг 5г/10г |
|
|
Тірегі бар модель |
||
|
MR1-6P |
3/6кг 1г /2г |
|
|
MR1-15P |
6/15 кг 2 г /5 г |
|
|
MR1-30P |
15/30кг 5г/10г |
|
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MAS |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Дискреттілік | 5 г |
| Максималды салмақ | 15 кг |
| Таразы түрі | Сауда |
| Таразы платформасының сипаттамасы | |
| Платформаның ұзындығы | 310 мм |
| Таразы платформасының материалы | Тот баспайтын болат |
| Платформаның ені | 220 мм |
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап49 200 ₸
- Минималды тапсырыс: 5 д.





