| Өндіруші | Intellpack |
| Жалпы ұзындығы | 350 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 290 мм |
| Ені | 2 мм |
Біздің пломбаларды Қазақстанның және шетелдің әртүрлі нарықтарында жұмыс істейтін көптеген компаниялар сәтті қолданады.
Пайдалану:
- Есіктер мен үй-жайлар
- Автокөліктердің және басқа да техниканың бензобактары
- әртүрлі қоймалар мен қақпалардың
- сымдар мен кабельдердің
- өртке қарсы жабдықтар мен дәрі қобдишаларының
Сондай-ақ пломбаларды келесідей пайдалануды ұсынамыз:
- Кабель-арналарды төсеу кезінде сымдар мен кабельдерді таңбалау
- бірегей нөмір есебінен кілттерді есепке алу және деректерді ақ жолаққа салу үшін
Артықшылықтары:
- Бір компонентті құрылым өте қолайлы бағаны қамтамасыз етеді
- Алдын ала ашу индикаторлары кесу арқылы ашу әрекеттерін көрсетеді
Құйрықтың ені - 2,0 мм
Жұмыс ұзындығы - 290 мм
Жалпы ұзындығы - 350 мм
Материал - полипропилен
Құлып - арнайы пластик
Стандартты түс - қызыл, ақ жолақ, нөмір
Қолмен орнату, арнайы құралдарсыз
алу - қолмен
Қаптамасы - 1000 дана.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Қаптамадағы саны | 1000 д. (дана) |
| Түрі | Нөмірлі пластикалық пломба |
| қаптама | Қорап |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 24 ₸


