Мақсаты: әмбебап Түрі: қорап Пішін: тікбұрышты Материал: картон Ұзындығы, см: 40 Ені, см: 30 Биіктігі, см: 30 Түсі: бежевый Қосымша ақпарат: қаптамада 5, 10, 20 дана
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Биіктігі | 300 мм |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Материал | Гофркартон |
| қызметі | Өнімдер үшін |
| Тұтқалар | Жоқ |
| қаптама | Қорап |
| Түсі | Сарғыш |
| Ені | 400 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап216 ₸



