Ені 50 см мөлдір стрейч пленка өнеркәсіпте, логистикалық кәсіпорындарда, сауда орталықтарында қолданылады. Жүкті, азық-түлікті, жиһазды тасымалдау кезінде орау үшін қолданылады.
Созылмалы пленканы кәдімгі полиэтилен қаптамасынан ерекшелендіретін негізгі сипаттама материалдың 75-150% созылу қасиеті және бастапқы күйге ұмтылу болып табылады. Қаптама пленкасы паллеттерге мықтап бекітіледі, ал оралғаннан кейін жүкті тасымалдау кезінде дірілден және механикалық зақымданудан сақтай отырып, қысады.
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Intellpack |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| Орамның салмағы | 1.38 кг |
| таспаның түрі | Бастапқы |
| Түс ерекшелігі | Мөлдір |
| Пайдалану түрі | Қолмен |
| таспаның қалыңдығы | 20 мкм |
| Орам ені | 50 см |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Таза салмақ | 2.76 кг |
| Пленканың сипаттамасы (ені*қалыңдығы*орамасы) | 500мм*20мкр*150м |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| Рулон ұзындығы | 300 |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап2 529 ₸



