Сырттағы габариттері:
Ұзындығы (мм) - 600
Ені (мм) - 400
Биіктігі (мм) - 400
Салмағы мен көлемі:
Салмағы, кг - 3
Көлемі, литр - 96
Тасымалдау және қоймаға қою:
Жинақтағы саны - 18
Паллеттегі саны - 72
Еурофурадағы саны 82 м3 - 2376
Перфорация:
Түбі (перфорация) - Жоқ
Қабырғалар (перфорация) - Жоқ
Пайдалану сипаттамалары:
Жиналмалы - Иә
Салынатыны - Иә
Сыртқы белгілері:
Пішіні - конустық
Басқалар:
Материал - Төмен қысымды полиэтилен (HDPE)
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intellpack |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Биіктігі | 400 мм |
| Ұзындығы | 600 мм |
| Материал | Пластик |
| Түсі | Көк |
| Ені | 400 мм |
| Қосымша сипаттамалар | |
| Қосымша сипаттамалар | тұтас |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап8 620 ₸



