📞 +77086046352 Сапа кепілдігі + Көтерме + Кешенді жабдықтау .
✔️ INTELLPACK - Қазақстандағы ROBOPAC орауыш жабдықтарының эксклюзивті дилері
✔️ Пайдаланудың барлық мерзімі ішінде кепілдікті және сервистік қызмет көрсету
✔️ Паллет қаптамасының жабдықтары ҚОЙМАДА және жеке тапсырыс бойынша
✔️ Қаптамалық стреч-пленканы заманауи стандарттар бойынша шығарамыз
Буып-түюші багаждың әртүрлі түрлерін - сөмкелерді, чемодандарды, қораптарды, қол жүктерін, сәлемдемелерді және басқа жүктерді стрейч-пленкамен орау үшін қолданылады.
Оператор багажды платформаға орнатады, өлшеміне сәйкес қаптаманы қамтамасыз ету үшін тік шыбықтарды реттейді, содан кейін пленканы қолмен тартып, бекітеді. Жүк 3-5 қабатқа салынады. Процесс аяқталғаннан кейін оператор пленканы кесіп, оралған жүкті алып тастайды.
Багажды буып-түюші көбінесе теміржол вокзалдарында, әуежайларда, қоймаларда, дүкендерде, басқа жерлерде буып-түю қажет жүктерді қысқа немесе ұзақ тасымалдау алдында қолданылады.
Жүк стрейч-үлдірмен оралған ылғалдан, шаңнан және механикалық зақымданудан қорғалған. Қаптаманың бұл түрі багажды зақымданудан және ашылудан қорғауға мүмкіндік береді, сонымен қатар оны тиеу мен түсіруді ыңғайлы, жылдам және қауіпсіз етеді.
Машина пленканы алдын ала созу құрылғысымен жабдықталған, оның көмегімен орауыш материалын үнемдей алатын және қаптаманың сапасын жақсартатын стрейч-пленканың созылу деңгейін реттеуге болады. Қолмен басқару жүйесі.
Мобильді буып-түюші жүкті тасымалдау кезінде зақымданудан және ашылудан қосымша қорғауды қамтамасыз ететін багажды пленкаға орауға және орауға арналған.

Алматы қ.:Қойма Бурундайская көшесі 93а/11 (көтерме қойма)
Алматы қаласындағы қойма: Тобаяқов көшесі 60а
Астана қ.:Қойма Бейсекбаев көшесі 18/1
Шымкент қ.:Қойма Ақназар хан, 8
Қарағанды қ.:Қойма Складская көшесі, 15
Семей қ.: ҚоймаЖамақаев көшесі, 138
Қостанай қ.: Қойма көш. Карбышева 2, "Грамада " БО 115 кеңсе
Қостанай қ. кеңсе телефоны: 8 (777) 007-04-97
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Орам диаметрі | 500 мм |
| Пакеттің максималды ұзындығы | 500 мм |
| таспаның максималды ені | 500 мм |
| Пакеттің минималды ұзындығы | 300 мм |
| таспаның минималды ені | 500 мм |
| Орамның минималды ені | 500 мм |
| Жабдық түрі | Полуавтоматы упаковочные |
| таспаның қалыңдығы | 20 мкм |
- Бағасы: бастап350 000 ₸






