
Құжаттарға арналған қалтасы, нөмірі және Стандарт бланкісі бар курьер пакеті 296*400 +45мм
бастап 52 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸
- Бар
- Коды:00000016250
- +7 (707) 224-01-36Татьяна отдел Онлайн продаж
📞 +77086046352 Сапа кепілдігі + Көтерме + Кешенді жабдықтау .
✔️ INTELLPACK - Қазақстандық өндірушінің қаптамалық материалдары мен жабдықтары
✔️ Өнімдердің толық тізімі қаптамаға, сақтауға және тасымалдауға арналған
✔️ Қазақстанның барлық ірі қалаларындағы қоймаларымыз бен дүкендеріміз

Құжаттарға арналған қалтасы, нөмірі және бланкісі бар курьер пакеті 296 *400 +45мм
Ілеспе құжаттамаға арналған қалтасы бар сенімді және беріктігі жоғары нөмірлі пластик пакет. Сырты ақ, іші қара түсті 5 қабатты пленкадан жасалған. Мазмұнын сенімді түрде жасырады, тесілуге, ылғалға және температураның өзгеруіне төзімді. Әрбір пакеттің жеке нөмірі мен штрих-коды болады. Клапанның бүкіл ұзындығы бойынша перфорация ашуға әрекеттенген кездегі көрсеткіш болып табылады. Қаламмен немесе басқа жазу құралымен жазбаларға арналған өрістерді қамтиды. Барлық пакеттің периметрі бойынша микрошрифтпен жабдықталған. Партияға тапсырыс берген кезде тапсырыс бойынша дизайн жасауға болады 10 000 данадан бастап.
| Стандартты өлшем, мм | 296х400+45 |
| Материалдар | беріктігі жоғары бес қабатты полиэтилен |
| Стандартты қаптама | қорапта 500 дана |
| Желім қабаты | жоғары адгезивті тұрақты желім, 17 мм |
| Штрих-кодты салу | Иә |
| QR-кодты салу | жеке тапсырыспен мүмкін |
| Нөмірлеу | жеке, 8 таңбалы |
| Логотипті салу | 10000 данаға тапсырыс берген кезде |
| Ілеспе құжаттарға арналған қалта | Иә |
| Жыртылмалы түбіртектердің саны | Жоқ |
| Тұтқаның болуы | Жоқ |
| Қаптама өлшемі | 450х310х160мм |
| Қаптаманың салмағы | 9,26 келі |
Алматы қ.:Қойма Бурундайская көшесі 93а/11 (көтерме қойма)
Алматы қаласындағы қойма: Тобаяқов көшесі 60а
Алматы қ. телефоны: +7 (727) 390-22-30
Астана қ.:Қойма Бейсекбаев көшесі 18/1
Астана қ. кеңсе телефоны: 8 777 827 42 43
Шымкент қ.:Қойма Ақназар хан, 8
Шымкент қаласындағы кеңсе телефоны: 8 (7252) 61-10-15
Қарағанды қ.:Қойма Складская көшесі, 15
Қарағанды қ. кеңсе телефоны: 8 777 827 42 43
Семей қ.: ҚоймаЖамақаев көшесі, 138
Семей қ. кеңсе телефоны: 8 (707) 318-30-95
Қостанай қ.: Қойма көш. Карбышева 2, "Грамада " БО 115 кеңсе
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Ұзындығы | 296 мм |
| Қаптамадағы саны | 500 д. (дана) |
| Ені | 400 мм |
- Бағасы: бастап52 ₸








