📞 +77086046352 Сапа кепілдігі + Көтерме + Кешенді жабдықтау .
✔️ INTELLPACK - Қазақстан Республикасындағы CAS CORPORATION (Оңтүстік Корея) Компаниясының ресми Дилері
✔️ Салмақ өлшеу жабдығының рұқсат беру құжаттамасы бар және Қазақстан Республикасының аумағында тексеруге жатады
✔️ Қазақстанның барлық ірі қалаларындағы қоймаларымыз бен дүкендеріміз
✔️ Кепілдік және сервистік қызмет көрсету, бухгалтерлік құжаттар пакеті, бағалар ҚҚС есебімен көрсетілген

CAS HB - функциялардың кең ауқымы бар жоғары дәлдіктегі еден таразылары. Өнеркәсіптік өндірістерде және логистикалық орталықтарда пайдалануға жарамды.
Таразының пайдаланушыға ыңғайлы интерфейсі, санау режимі және пайыздық өлшеу режимі бар.
Салмақты тексеру функциясы таразыларға салмақ, мөлшер немесе пайыз бойынша белгіленген параметрлерден ауытқу туралы сигнал беруге және дисплейде дыбыстық сигнал / индикаторды беруге мүмкіндік береді.
RS-232 интерфейсінің көмегімен сіз таразыны кәсіпорынның бухгалтерлік есеп жүйесіне біріктіре аласыз немесе жапсырмалар мен түбіртектердің принтерін қоса аласыз.
Біріктірілген қуат (желіден және батареядан) таразыларды мобильді етеді және қуат көзіне қол жеткізе алмайтын жерлерде пайдалануға мүмкіндік береді.
HB СЕРИЯЛЫ CAS ТАРАЗЫЛАРЫНЫҢ НЕГІЗГІ АРТЫҚШЫЛЫҚТАРЫ:
- Стандартты өлшемдегі болат таразы платформасы - коррозияға ұшырамайды және тамақ өнеркәсібіне жарамды
- Артқы жарығы бар СКД дисплей - жарық аз бөлмелерде көрсеткіштер анық көрінеді
- Айналмалы дисплей - ыңғайлы болу үшін 2 жазықтықта бұруға болады
- AD протоколын қолдайтын RS-232 интерфейсі - деректерді компьютерге тасымалдауға, қайталанатын дисплейге және т.б.
- Көрсеткіштерді орташаландыру - тұрақсыз жүктерді өлшеу
- Есептеу режимі - бірдей бөлшектердің санын жылдам санау
- Салыстыру режимі (компараторлық) - салмақтың белгіленген диапазонға түсетіні немесе түспейтіні анық
- Аралас қуат - автономды және желіден тыс қуат
- Қуатты автоматты түрде өшіру - энергия шығынын үнемдеу (жұмыстағы ұзақ үзілістер кезінде өшеді)
- Пайыздық режим - мөлшерлеу үшін ыңғайлы %
- индикатордағы 9 функционалдық перне - таразылармен ыңғайлы және жылдам жұмыс істеу
ТЕХНИКАЛЫҚ СИПАТТАМАЛАР
| Түрі | еденге арналған |
| Өлшеудің максималды шегі | 150 келі |
| Дискреттілік | 20 ж |
| Платформа өлшемінің ұзындығы | 50 см |
| Платформа өлшемі ені | 40 см |
| Есептік режим | Иә |
| Ылғалдан қорғау | Иә |
| Тексеру | Иә |
| Сыртқы калибрлеу | Иә |
| Салыстырып тексеру бөлінісінің бағасы және есептеудің дискреттілігі | 20 ж |
| Пайызбен өлшеу | Иә |
| Өлшеудің ең кіші шегі | 400 г |
| Ыдыстың салмағын іріктеу | 150 келіге дейін |
| Тұрақтандыру уақыты | 2 бірге |
| Дәлдік сыныбы | III (орташа) |
ЭЛЕКТРОНДЫҚ ПАРАМЕТРЛЕР
| Тамақтандыру | Ішкі 12В, 1А адаптері арқылы 220±10% В, 50±1Гц желіден 6В, 5Ач батареядан (зарядтау уақыты: 12 сағ) Ұзақ үзілістер кезінде автоматты түрде өшіру |
| Автономды қуат | Иә |
| Бір зарядта жұмыс істеу уақыты | 80 сағ |
КӨРСЕТУ
| Тіректегі дисплей | Иә |
| Дисплей түрі | LCD |
| Дисплей разрядтарының саны | 6 разряд |
ИНТЕРФЕЙСТЕР
| Интерфейс | RS-232 (COM) |
ПАЙДАЛАНУ ШАРТТАРЫ МЕН СТАНДАРТТАРЫ
| Пайдалану температурасы | -10°C ~ +40°C |
| Рұқсат етілген ылғалдылық | 90% |
ФИЗИКАЛЫҚ СИПАТТАМАЛАРЫ
| Жүк көтергіш платформаның материалы | тот баспайтын болат |
| Салмақ | 15 келі |
| Габариттік өлшемдер | 500 x 720 x 760 мм |
БАСҚАЛАР
| Функциялар | Дисплейдегі индикатор: Тұрақтылық, нөлдеу, брутто масса, таза масса, батарея күйі, Hi-Ok-Lo, өлшем бірліктері Өлшем бірліктері: кг, г, фунт, унция Салмақты тексеру кезіндегі индикация: дисплейде және дыбыстық сигналда |
КЕПІЛДІК
| Кепілдік | 1 жыл |


Алматы қаласындағы қойма: Бурундайская көшесі 93а/11 (көтерме қойма)
Алматы қаласындағы қойма: Тобаяқов көшесі 60а
Астана қ.:Қойма Бейсекбаев көшесі 18/1
Шымкент қ.:Қойма Ақназар хан, 8
Қарағанды қ.:Қойма Складская көшесі, 15
Семей қ.: ҚоймаЖамақаев көшесі, 138
Қостанай қ.: Қойма көш. Карбышева 2, "Грамада " БО 115 кеңсе
Сапа кепілдігі + Көтерме + Кешенді жабдықтау . +77086046352
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CAS |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Максималды салмақ | 150 кг |
| Таразы түрі | Тауарлық |
| Басқару түрі | Электрондық |
- Бағасы: 144 500 ₸





