📞 +77086046352 САПА КЕПІЛДІГІ + КӨТЕРМЕ + КЕШЕНДІ ЖАБДЫҚТАУ 📞
✔️ INTELLPACK - Қазақстан Республикасындағы MAS - Measuring & Systems ресми дилері
✔️ Салмақ өлшеу жабдығының рұқсат беру құжаттамасы бар және Қазақстан Республикасының аумағында тексеруге жатады. Сондай-ақ барлық MAS таразыларында зауыттық тексеру сертификаты бар
✔️ Қазақстанның барлық ірі қалаларындағы қоймаларымыз бен дүкендеріміз
✔️ Кепілдік және сервистік қызмет көрсету, бухгалтерлік құжаттар пакеті, бағалар ҚҚС есебімен көрсетілген

Еден үсті таразылары MAS PM1E-150-4560 қоғамдық тамақтандыру және сауда кәсіпорындарында әртүрлі тауарлар мен азық-түліктерді дәл өлшеу үшін қолданылады. Модель мембраналық ылғалға төзімді пернетақтамен және жарқын СКД дисплеймен жабдықталған. Платформа тот баспайтын болаттан жасалған.
- Таңбалардың өлшемі 25,4 мм болатын жарық диодты жарқын дисплей
- Батареяның қызмет ету мерзімі 120 сағатқа дейін
- Тот баспайтын болаттан жасалған жүк қабылдау платформасының қақпағы
- Мембраналық ылғалға төзімді пернетақта
- Өлшеудің жоғары жылдамдығы
- Есептік режим
- Мөлшерлеу функциясы (Hi-Ok-Lo)
- Функция таза /толық салмақ (Net/Gross)
- Қосылған кезде нөлді автоматты түрде орнату
- Ыдыстың массасын максималды жүктемеден 100%-ға дейін шегеру
- RS-232 интерфейсі (міндетті емес)
Техникалық сипаттамалар
| Үлгі | PM1E-100 | PM1E-150 | PM1E-300 | PM1E-500 |
| Дәлдік сыныбы |
орта III |
|||
| Максималды жүктеме макс кг | 100 | 150 | 300 | 500 |
| Ең аз жүктеме жүктеме мин кг | 0,2 | 0,4 | 1 | 2 |
| Салыстырып тексеру бөлімшесінің бағасы e, бөлудің нақты бағасы d | 0,2 кг-50 кг e1=d1=10ж 50 кг-100 кг e2=d2=20ж |
0,4 кг-60 кг e1=d1=20ж 60 кг-150 кг e2=d2=50ж |
1 кг-150 кг e1=d1=50ж 150 кг-300 кг e2=d2=100ж |
2 кг-300 кг e1=d1=100ж 300 кг-500 кг e2=d2=200ж |
| Макс. ыдыстың массасын іріктеу, кг | 100 | 150 | 300 | 500 |
| Тамақтандыру |
желіден: 100~240В, 50/60Гц батареялардан: 6В/4AH |
|||
| Тұтынылатын қуат, Сейсенбі |
6-дан артық емес |
|||
| Жұмыс температурасының диапазоны, °C |
-10 ~ +40 |
|||

Алматы қаласындағы қойма: Бурундайская көшесі 93а/11 (көтерме қойма)
Алматы қаласындағы қойма: Тобаяқов көшесі 60а
Астана қ.:Қойма Бейсекбаев көшесі 18/1
Шымкент қ.:Қойма Ақназар хан, 8
Қарағанды қ.:Қойма Складская көшесі, 15
Семей қ.: ҚоймаЖамақаев көшесі, 138
Қостанай қ.: Қойма көш. Карбышева 2, "Грамада " БО 115 кеңсе
Сапа кепілдігі + Көтерме + Кешенді жабдықтау . +77086046352
|
|
ЕДЕНГЕ АРНАЛҒАН ЭЛЕКТРОНДЫ ТАРАЗЫЛАР MAS PM1E-150-4560
| Мақсаты | тауарлық |
| Құрылым | платформалық |
| Тіреу | |
| Өлшеудің максималды шегі | 150 келі |
| Өлшеудің ең аз диапазоны | 0.4 кг |
| Дәлдік сыныбы | III |
| Кернеу | 220 Жылы |
| Қуат | 0.005 кВТ |
| Платформа өлшемдері (ШхГ) | 450х500 мм |
| Ені | 450 мм |
| Тереңдігі | 710 мм |
| Биіктігі | 890 мм |
| Салмағы (қаптамасымен) | 15.5 кг |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MAS |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Максималды салмақ | 150 кг |
| Платформа материалы | металл |
| Таразы түрі | Электрондық |
- Бағасы: бастап102 500 ₸






