Күшейтілген ұштары бар көп функциялы қапшықты пломба.
Пломба Айдаһар-М
Жұмыс ұзындығы 340 мм қаптық пломба. Кірістіру құлпы тот баспайтын болаттан жасалған және кесілуден қорғау үшін ойық. Оның 8 берік, өткір, ұзын ұштары бар, олар тығыздағышты қаптардың барлық түрлеріне бекітуге мүмкіндік береді. Күшейтілген икемді пломба элементі және қаптарды тесуге арналған өткір, берік пломба ұшы. Сызғышы бар арнайы икемді элемент тығыздағышты қатайтпай-ақ ашу әрекетінен сенімді қорғауға мүмкіндік береді.
| Жалпы ұзындығы | 426 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 340 мм |
| Таспаның ені | 8 мм |
| Стандартты қаптама | қорапта 1000 дана |
| Материал | полипропилен/нейлон, құлып - тот баспайтын болат |
| Бұзуға күш салу | 35 кг |
| Пайдалану температурасы | - 40 С-тан + 60 С-қа дейін |
| Штрих-кодты салу | Иә |
| QR-кодты салу | жеке тапсырыспен мүмкін |
| Нөмірлеу | жеке, 8 таңбалы |
| Логотипті салу | 1000 данаға тапсырыс берген кезде |
| Қаптама өлшемі | 600 x 230 x 270 мм |
| Қаптаманың салмағы | 7,20 келі |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Intellpack |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Негізгі | |
| Корпустың түсі | Көк |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап39 ₸







