Bottle Rack модульдік конструкциясы қойма алаңын оңтайландыра отырып, өнімді биіктігі 5 метрге дейін жинақтау мүмкіндігін қамтамасыз етеді. Дайын өнімді бөтелкелерге арналған осы паллеттерде тасымалдау олардың өмірлік циклін бірнеше есе ұзартады. Өнім бастапқы полимерлерден жасалған, бұл ұзақ қызмет ету мерзімін қамтамасыз етеді және оны берік және гигиеналық етеді. Төрт жағындағы паллет тұтқалары жүк көтергішпен, жинақтағышпен және гидравликалық арбамен қозғалуға бейімделген.
Бұл өнімді пайдалану бөтелкелерді сақтау мен тасымалдаудың барлық кезеңдерінде өңдеу процесін автоматтандыруға мүмкіндік береді.
Артықшылықтары- Қойма алаңын айтарлықтай үнемдеу (200-450% дейін)
- Бөтелкенің қызмет ету мерзімін 3,5-4 есе ұзарту
- Көлікке дайын өнімді тиеу жылдамдығын арттыру
- Шөлмектерге арналған тұғырықтың қызмет ету мерзімі - кемінде 5 жыл
- Сынықтарды өндірушінің күшімен қайта өңдеу
| Өлшемдері | |
| Ұзындығы, мм | 1200 |
| Ені, мм | 1000 |
| Биіктігі, мм | 380 |
| Жүктеме (кг) | |
| Динамикалық | 1100/1100 |
| Статикалық | 2200 |
| Салмағы (кг) | |
| Салмақ | 20,0 |
ҚР, Алматы қ., Бурундайская к-сі, 93 А/1
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Паллет материалы | Пластик |
| Бір рет қолданылатын паллет | Жоқ |
| Шанышқыны енгізу мүмкіндігі бойынша түрі | Төрт жақты қапсырмалы |
| Түсі | Қара |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 380 мм |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 67 550 ₸


