📞 +77086046352 Сапа кепілдігі + Көтерме + Кешенді жабдықтау .
✔️ INTELLPACK - Қазақстандағы итальяндық ROBOPAC буып-түю жабдықтарының эксклюзивті дилері
✔️ Пайдаланудың барлық мерзімі ішінде кепілдікті және сервистік қызмет көрсету
✔️ Паллет қаптамасының жабдықтары ҚОЙМАДА және жеке тапсырыс бойынша
✔️ Қаптамалық стреч-пленканы заманауи стандарттар бойынша шығарамыз
ROTOPLAT 507-нің орнына келген ROTOPLAT сериялы паллет қаптамасының жаңа моделі қосарлы алдын ала созу жүйесі бар реттелетін PDS кареткасымен жабдықталған.
Айналмалы платформалы паллет орамдарын өндіруде жинақталған тәжірибенің арқасында техникалық сипаттамалар мен өнімділікті ROBOPAC көптеген жылдар бойы жетілдіріп, жетілдірді . Осы паллет орамдарында қолданылатын барлық материалдардың сапасы және барлық механикалық және электрлік құрамдас бөліктерге арналған жоғары техникалық стандарттар жоғары тиімді және дәл құрастыру және бақылау процедурасымен бірге жоғары өнімді, сенімді және қауіпсіз өнімдерді жасауға мүмкіндік береді. РОТОПЛАТ паллет қаптамалары сенімді, пайдалану және техникалық қызмет көрсету оңай және еуропалық стандарттарға толығымен сәйкес келеді қауіпсіздік.
Интуитивті интерфейсі бар 7 дюймдік түрлі-түсті сенсорлық дисплейді Robopac инженерлері MULTILEVEL CONTROL функциясын енгізу үшін әзірлеген және жасаған.
MULTI LEVEL CONTROL – сақталатын 6 бағдарламаның әрқайсысы үшін жылдам іске қосылатын функция. Паллет биіктігі бойынша 5 шартты деңгейге бөлінеді және орау циклінің барлық параметрлері, мысалы, пленканың керілу дәрежесі, алдын ала созылу дәрежесі, күшейтілген орау, платформаның айналу жылдамдығы, каретканың қозғалу жылдамдығы, жгуттау, тіпті қысқышты пайдалану (егер әрине, ол міндетті түрде орнатылмаса) 5 деңгейдің әрқайсысы үшін жеке орнатылуы мүмкін. Осы технологияның арқасында пленканы барынша үнемдеуге, орау циклінің уақытын қысқартуға және осылайша өнімділік пен тиімділікті арттыруға болады.
Басқару панелінен реттелетін функциялар:
Қолдың айналу жылдамдығы;
• Күймешенің көтерілу және түсу жылдамдығы;
• Пленканың керілуі;
• Кернеуді бөлек реттеу (жоғары/төмен);
• Пре-стрейч дәрежесін реттеу (508, 708);
• Бұрылыстар саны (паллеттің жоғарғы/төменгі бөлігінде);
• Күймешенің бастапқы қалпы (еденнен биіктігі);
• Фотосенсордың іске қосылуының кешігуі (пленканың үстіңгі қабаттасу дәрежесі) ;
Қаптама циклдары:
• Үстін жабу режимі;
• Қысқышпен жұмыс істеу режимі (жоғарғы қысқыш – бұл опция);
• Күшейтілген қаптама циклі;
• 12 бағдарламаға арналған жад (MLC 6+6);
| Платформаның диаметрі | 1650 мм |
| Платформаның биіктігі | 77 мм |
| Жүктің максималды мөлшері | 1000х1200 мм |
| Жүктің максималды биіктігі (паллет қоса алғанда) | 2200 мм |
| Жүктің максималды салмағы | 2000 кг |
| Платформаның айналу жылдамдығын реттеу | 5-12 айн/мин |
| Цикл селекторы | "жоғары" және "жоғары-төмен" |
| Режимдер | күшейтілген қаптама |
| Есте сақтау қабілеті | 12 бағдарламаға дейін |
|
Тамақтандыру |
230В, 50 Гц, 1,1 кВТ |
Хар-ки Стрейч- Фильмдер
Рулонның ені 500мм
Төлке 76 мм
Максималды салмағы 20 кг
Қалыңдығы 17-35 мкм
Макс сыртқы диаметрі 300мм

Алматы қ.:Қойма Бурундайская көшесі 93а/11 (көтерме қойма)
Алматы қаласындағы қойма: Тобаяқов көшесі 60а
Алматы қ. телефоны: +7 (727) 390-22-30
Астана қ.:Қойма Бейсекбаев көшесі 18/1
Астана қ. кеңсе телефоны: 8 777 827 42 43
Шымкент қ.:Қойма Ақназар хан, 8
Шымкент қаласындағы кеңсе телефоны: 8 (7252) 61-10-15
Қарағанды қ.:Қойма Складская көшесі, 15
Қарағанды қ. кеңсе телефоны: 8 777 827 42 43
Семей қ.: ҚоймаЖамақаев көшесі, 138
Семей қ. кеңсе телефоны: 8 (707) 318-30-95
Қостанай қ.: Қойма көш. Карбышева 2, "Грамада " БО 115 кеңсе
Қостанай қ. кеңсе телефоны: 8 (777) 007-04-97
Паллетпен қаптаушы ROTOPLAT 508 PDS/ 508 TP PDS
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Robopac |
| Өндіруші ел | Италия |
| Ақаулықтарды басқару тақтасының дисплейіне шығару | Иә |
| Паллет биіктігін автоматты түрде анықтау | Иә |
| Жұмсақ іске қосу және тоқтату | Иә |
| Бекітілген айналмалы платформа аялдамасы | Иә |
| Жылдамдықты реттеу | Иә |
| Айналмалы платформаның қозғалыс жетегі | тізбекті |
| Фольгамен каретканың қозғалыс жетегі | тізбекті |
- Бағасы: бастап8 500 000 ₸











