
Сейфтерді, құлыптарды, үй-жайларды, қоймаларды пломбалауға арналған 520 мм нөмірлі пластикалық жебе пломбасы
бастап 40 ₸
Сайттағы минималды тапсырыс сомасы — 5 000 ₸
- Бар
- +7 (707) 224-01-36Татьяна отдел Онлайн продаж
📞 +77086046352 Сапа кепілдігі + Көтерме + Кешенді жабдықтау .
✔️ INTELLPACK - Қазақстандық өндірушінің қаптамалық материалдары мен жабдықтары
✔️ Қаптамаға, сақтауға және тасымалдауға арналған өнімдердің толық желісі
✔️ Қазақстанның барлық ірі қалаларындағы қоймаларымыз бен дүкендеріміз
✔️ Тауар сертификатталған, бухгалтерлік құжаттар пакеті, бағалары ҚҚС есебімен көрсетілген
Ресейдегі ең ұзын әмбебап пломба, жоғары жүктемелерге және габаритті нысандарды пломбалауға арналған жұмыс бөлігінің диаметрі мен ұзындығы ұлғайтылған. Металл құлпы бар жоғары сенімділік дәрежесіндегі екі түсті индикаторлық пластикалық пломба.

Пломба Жебе
Құю әдісімен ақ жиегі бар жұмыс ұзындығы 525 мм әмбебап пластикалық пломба болып табылады. Құлып-қондырма тот баспайтын болаттан жасалған.
Пломба корпусын екі компонентті құю мүмкіндік береді:
- Түрлі-түсті пломбаларға контрастылы логотиптерді жағу
- Таңбалаудың ең сенімді түрін - пломбаның кез келген түсіндегі лазерді пайдалану
- Пломбаның екі жағына оқылатын және өшірілмейтін штрих-код пен QR-кодты жағыңыз
- Өндірушінің сауда белгісі және пломбаның атауы қолдан жасаудан сенімді қорғайды
Үш компонентті құрылым пломбаның ашылуынан барынша қорғауды қамтамасыз етеді:
- Құлыпқа кіруді жабатын коллеттің сақина-бекіткіші ультрадыбыстың көмегімен дәнекерленеді
- Жартылай құбыр арқылы ашылған иілген кіру тесігі
- Қорғаныс жиектері пломбаны кесу әдісімен ашуға мүмкіндік бермейді
Ресей нарығының қажеттіліктерін ескере отырып жасалған, 2017 жылғы16 наурыздағы №2613448 патентпен қорғалған, интеграцияланған ақ өрісі бар бірінші индикаторлық пломба
| Жалпы ұзындығы | 615 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 520мм |
| Иілгіш элементтің диаметрі | 3,8 мм |
| Стандартты қаптама | қорапта 1000 дана |
| Материал | полипропилен, құлып - тот баспайтын болат |
| Бұзуға күш салу | 30 кг |
| Пайдалану температурасы | - 40 С-тан + 60 С-қа дейін |
| Штрих-кодты салу | Иә |
| QR-кодты салу | жеке тапсырыспен мүмкін |
| Нөмірлеу | жеке, 8 таңбалы |
| Логотипті салу | 1000 данаға тапсырыс берген кезде |
| Қаптама өлшемі | 740х240х230мм |
| Қаптаманың салмағы | 7,64 келі |
Алматы қ.:Қойма Бурундайская көшесі 93а/11 (көтерме қойма)
Алматы қаласындағы қойма: Тобаяқов көшесі 60а
Астана қ.:Қойма Бейсекбаев көшесі 18/1
Шымкент қ.:Қойма Ақназар хан, 8
Қарағанды қ.:Қойма Складская көшесі, 15
Семей қ.: ҚоймаЖамақаев көшесі, 138
Қостанай қ.: Қойма көш. Карбышева 2, "Грамада " БО 115 кеңсе
Қостанай қ. кеңсе телефоны: 8 (777) 007-04-97
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | АСПЛОМБ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пломбалау үшін қолданылады | Автомобильдер, Инкассаторлық қаптар, Бөшкелер, Контейнерлер, Үй-жайлардың есіктері, Біріктірілген ілмектері бар объектілер |
| Материал | Пластик |
| Түрі | Нөмірлі пластикалық пломба |
- Бағасы: бастап40 ₸








