Патенттелген құю технологиялары, орындаудың ең жоғары деңгейі және ойластырылған конструкциясы бұл пломбаны бірегей ғана емес, сонымен қатар өз сыныбында ең қорғалған етеді.
Пломба Авангард 220
Жұмыс ұзындығы 220 мм әмбебап пластикалық пломба құю әдісімен ақ даламен. Құлып-қондырма тот баспайтын болаттан жасалған.
Пломба корпусын екі компонентті құю мүмкіндік береді:
- Түрлі-түсті пломбаларға контрастылы логотиптерді жағу
- Таңбалаудың ең сенімді түрін қолдану - лазер пломбаның кез келген түсінде
- Пломбаның екі жағына оқылатын және өшірілмейтін штрих-код пен QR-кодты жағыңыз
Өндірушінің сауда белгісі мен пломбаның атауы қолдан жасаудан сенімді қорғайды.
Үш компонентті құрылым пломбаның ашылуынан барынша қорғауды қамтамасыз етеді:
- Құлыпқа кіруді жабатын коллеттің сақина-бекіткіші ультрадыбыстың көмегімен дәнекерленеді
- Жартылай құбыр арқылы ашылған иілген кіру тесігі
- Қорғаныс жиектері пломбаны кесу әдісімен ашуға мүмкіндік бермейді
Ресей нарығының қажеттіліктерін ескере отырып жасалған, 2017 жылғы16 наурыздағы №2613448 патентпен қорғалған, интеграцияланған ақ өрісі бар бірінші индикаторлық пломба
| Жалпы ұзындығы | 305 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 220 мм |
| Иілгіш элементтің диаметрі | 2,3 мм |
| Стандартты қаптама | қорапта 1000 дана |
| Материал | полипропилен, құлып - тот баспайтын болат |
| Бұзуға күш салу | 20 кг |
| Пайдалану температурасы | - 40 С-тан + 60 С-қа дейін |
| Штрих-кодты салу | Иә |
| QR-кодты салу | жеке тапсырыспен мүмкін |
| Нөмірлеу | жеке, 8 таңбалы |
| Логотипті салу | 1000 данаға тапсырыс берген кезде |
| Қаптама өлшемі | 375 x 240 x 220 мм |
| Қаптаманың салмағы | 2,86 келі |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | АСПЛОМБ |
| Өндіруші ел | Ресей |
| Пломбалау үшін қолданылады | Біріктірілген ілмектері бар объектілер, Үй-жайлардың есіктері, Ілмектері бар кез келген нысандар, Инкассаторлық жолсандық |
| Қаптамадағы саны | 1000 д. (дана) |
| Материал | Пластик |
| Құлыптау элементінің материалы | Болат |
| Түрі | Нөмірлі пластикалық пломба |
| қаптама | Қорап |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап18 ₸






