📞 +77086046352 Сапа кепілдігі + Көтерме + Кешенді жабдықтау .
✔️ INTELLPACK - Қазақстандық өндірушінің қаптамалық материалдары мен жабдықтары
✔️ Қаптамаға, сақтауға және тасымалдауға арналған өнімдердің толық желісі
✔️ Қазақстанның барлық ірі қалаларындағы қоймаларымыз бен дүкендеріміз
✔️ Тауар сертификатталған, бухгалтерлік құжаттар пакеті, бағалары ҚҚС есебімен көрсетілген
Үш ярусты платформалы арба TSS32 - шағын және орта жүктерді шағын қашықтыққа тасымалдауға арналған ыңғайлы тұтқасы бар 4 доңғалақты платформалы арба.
TSS 32 қол арбасы кеңселер, дүкендер, гараждар, автокөлік жөндеу шеберханалары үшін өте қолайлы. Оның жақсы маневрлігі мен сыйымдылығы бар, екі айналмалы және екі бекітілген доңғалақ дыбыссыз және бірқалыпты қозғалысты қамтамасыз етеді. TSS 32 моделі арнайы бедерлі жабыны бар екі сөремен жабдықталған, соның арқасында жүк жақсы ұсталады және қозғалыс кезінде сырғып кетпейді. Сондай-ақ, үш деңгейлі TSS 32 арбасы көптеген ұсақ заттарды тасымалдауға ыңғайлы.

Жүк көтергіштігі - 120 кг
Габариттік өлшемдері (ЛхШхВ) - 480x790x860 мм
Платформа материалы - Болат
Дөңгелектердің өлшемі - 26.1 кг
Алматы қ.:Қойма Бурундайская көшесі 93а/11 (көтерме қойма)
Алматы қаласындағы қойма: Тобаяқов көшесі 60а
Астана қ.:Қойма Бейсекбаев көшесі 18/1
Шымкент қ.:Қойма Ақназар хан, 8
Қарағанды қ.:Қойма Складская көшесі, 15
Семей қ.: ҚоймаЖамақаев көшесі, 138
Қостанай қ.: Қойма көш. Карбышева 2, "Грамада " БО 115 кеңсе
Қостанай қ. кеңсе телефоны: 8 (777) 007-04-97
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intellpack |
| Жүк көтергіштігі | 120 кг |
| Дөңгелектер саны | 4 д. (дана) |
| Айналмалы дөңгелектер саны | 2 д. (дана) |
| Өз салмағы | 26.1 кг |
| Алаңқайдың өлшемдері | |
| Алаңның ұзындығы | 790 мм |
| Алаңның ені | 480 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Жай-күй | жаңа |
- Бағасы: 74 498 ₸






