
Платформалық таразылар CAS Hercules 2HFS 1212 таразылық платформа 1200*1200 қоймаға арналған жүк 2000 кг дейін
бастап 378 800 ₸
- Бар
- Коды:Hercules
- +7 (707) 224-01-36Татьяна отдел Онлайн продаж
📞 +77086046352 Сапа кепілдігі + Көтерме + Кешенді жабдықтау .
✔️ INTELLPACK - Қазақстан Республикасындағы CAS CORPORATION (Оңтүстік Корея) Компаниясының ресми Дилері
✔️ Салмақ өлшеу жабдығының рұқсат беру құжаттамасы бар және Қазақстан Республикасының аумағында тексеруге жатады
✔️ Қазақстанның барлық ірі қалаларындағы қоймаларымыз бен дүкендеріміз
✔️ Кепілдік және сервистік қызмет көрсету, бухгалтерлік құжаттар пакеті, бағалар ҚҚС есебімен көрсетілген

Платформалық таразылар CAS 2HFS 1212 шикізат пен өнімді статистикалық өлшеу үшін өңдеу зауыттарында, қойма кешендерінде және көлік компанияларында қолданылады. Модель бұрыштарда орналасқан 4 тензометриялық датчиктермен және гофрленген беті бар платформамен жабдықталған.
Ерекшеліктері:
- Бекіткіші бар реттелетін тіректер
- Қатты өрілген жалғағыш кабель
| Құрылым | платформалық |
| Өлшеудің максималды шегі | 2000 кг |
| Дискреттілік | 1000 гр |
| Ені | 1200 мм |
| Тереңдігі | 1200 мм |
| Биіктігі | 90 мм |
| Салмағы (қаптамасыз) | 102 келі |
| Салмағы (қаптамасымен) | 150 келі |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Артикул | 1HFS1212 / HERCULES 1HFS 1212 |
Қосымша сипаттамалар:
- Максималды жүктеме: 1000 кг
- Есептеудің дискреттілігі: 1 кг
- Жұмыс температурасының диапазоны:
- Жүк қабылдайтын құрылғы үшін: -30-дан 40 °С-қа дейін
- Салмақ өлшеу құрылғысы үшін: -10-дан 40 °С-қа дейін
Опциялар (бөлек тапсырыс беріледі):
- Тот баспайтын болаттан жасалған тензодатчиктер
- Тот баспайтын болаттан жасалған тіректер (аяқтар)
- Тот баспайтын болаттан жасалған платформа
- Кіру пандустары
- Құймаға орнатуға арналған жақтау-негіз
- Индикаторға арналған тіреуіш
Тіреуіш пен индикатор жиынтыққа кірмейді!!! Индикатор бөлек сатып алынады!
"Геркулес" (HFS) таразы қайта өңдеу кәсіпорындарында, қойма кешендерінде, көлік компанияларында және өнеркәсіпте шикізат пен өнімді статикалық өлшеуге арналған. Төрт өлшегішке және "қалқымалы тірекке" орнатылған қос рамалық платформа конструкциясы өлшеудің жоғары дәлдігін және бүйірлік соққылардан қорғауды қамтамасыз етеді.
Таразыларды соққылы тиеулерде (тиегіштермен, жинақтағыштармен, электр көтергіштермен жұмыс істеу) жұмыс істеу үшін пайдалану ұсынылады. Жұмыстың ыңғайлылығы үшін таразыларды шұңқырға орнатуға болады.
Таразы платформасы конструкцияның сенімділігі мен ұзақ мерзімділігін қамтамасыз ететін төрт тензометриялық датчикке орнатылған.
Жүк қабылдау құрылғысы ұнтақ эмальмен боялған, бұл қолайсыз жағдайларда сенімді жұмысты қамтамасыз етеді. Таразы концентрацияланған жүктемелермен жұмыс істеу үшін пайдаланылуы мүмкін.
КОНСТРУКЦИЯ ЕРЕКШЕЛІКТЕРІ
* Жоғары профильді құрылым
* Жоғары дәлдікті қамтамасыз ету үшін үстіңгі жақтауды "қалқымалы" орнату
* Шамадан тыс жүктемелерден және бүйірлік соққылардан қорғау
* Шұңқырға орнату мүмкіндігі
* Платформа өлшемдерінің үлкен таңдауы


Алматы қаласындағы қойма: Бурундайская көшесі 93а/11 (көтерме қойма)
Алматы қаласындағы қойма: Тобаяқов көшесі 60а
Астана қ.:Қойма Бейсекбаев көшесі 18/1
Шымкент қ.:Қойма Ақназар хан, 8
Қарағанды қ.:Қойма Складская көшесі, 15
Семей қ.: ҚоймаЖамақаев көшесі, 138
Қостанай қ.: Қойма көш. Карбышева 2, "Грамада " БО 115 кеңсе
Сапа кепілдігі + Көтерме + Кешенді жабдықтау . +77086046352
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | CAS |
| Өндіруші ел | Оңтүстік Корея |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Статикалық өлшеу таразысының дәлдік класы | Орташа |
| Жағдайы | Жаңа |
| Платформалық таразы түрі | Электрондық |
| Таразы платформасы | |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 1200 мм |
| Пайдалану шарттары | |
| Максималды жұмыс температурасы | 40 град. |
| Минималды жұмыс температурасы | -30 град. |
- Бағасы: бастап378 800 ₸




