Оңтайлы бағамен оңтайлы қорғаныс!
Оңтайлы пломба
Жұмыс ұзындығы 250 мм әмбебап бір компонентті пластикалық пломба болып табылады. Бұл пломбаның ерекшелігі оның тісті құрылымы болып табылады, ол металл кірістірусіз икемді элементтерді бекітуге мүмкіндік береді. Құлыптау механизмі қосымша қорғаныспен жабдықталған: кесуден қорғайтын элементтер.
| Жалпы ұзындығы | 318мм |
| Жұмыс ұзындығы | 240мм |
| Иілгіш элементтің ені | 3,4 мм |
| Стандартты қаптама | қорапта 1000 дана |
| Материал | полипропилен/нейлон |
| Бұзуға күш салу | 20 кг |
| Пайдалану температурасы | - 40 С-тан + 60 С-қа дейін |
| Штрих-кодты салу | Иә |
| QR-кодты салу | жеке тапсырыспен мүмкін |
| Нөмірлеу | жеке, 8 таңбалы |
| Логотипті салу | 1000 данаға тапсырыс берген кезде |
| Қаптама өлшемі | 375х240х260мм |
| Қаптаманың салмағы | 3,2 келі |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Түрі | Нөмірлі пластикалық пломба |
| қаптама | Қорап |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап17 ₸









