Қолмен жинақтаушы – шағын ауданы және елеусіз айналымы бар қойманы жабдықтауға арналған тиеу-түсіру жабдықтарының ең оңтайлы түрі.
|
Үлгі |
CTY 1500 |
|
Жүк көтергіштігі |
1500 кг |
|
Көтеру биіктігі |
1600мм |
|
Еденнен айырлардың минималды биіктігі |
90 мм |
|
Айырлардың жалпы ені |
740 |
|
Айырлардың ұзындығы |
950 мм |
|
Дөңгелектердің материалы |
Нейлон |
|
Айырларды көтеру тәсілі |
Қолмен |
|
Өз салмағы |
236 келі |
|
|
Кепілдік 1 жыл
|
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intellpack |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Көтеру биіктігі | 1600 мм |
| Кепілдік мерзімі | 6 ай |
| Жүк көтергіштігі | 1000 кг |
| Оператордың жағдайы | Тұру |
| Жүксіз көтеру жылдамдығы | 2.5 см/с |
| Жүкпен көтеру жылдамдығы | 2.5 см/с |
| Өз салмағы | 255 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | штабелер |
| штабелер түрі | Қол |
| Айырдың өлшемдері | |
| айырлардың ұзындығы | 1150 мм |
| Пайдаланушының сипаттамалары | |
| Виллалардың ұзындығы | 1150 мм |
| Жалпы айырлардың ені | 550 мм |
| Айырлардың түсірілетін биіктігі | 90 мм |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап372 300 ₸


