Стрейч-үлдірге арналған диспенсер (стрейч-үлдірді ағытушы, стрейч—абрейлер, абройлер) - үлдірді стрейч-үлдірмен орауға арналған арнайы аппарат. Диспенсердің негізгі функциялары пленка орамының тасымалдануын қамтамасыз ету және орау кезінде созылатын пленканың керілуін қамтамасыз ету болып табылады. Стрейч-үлдірге арналған диспенсерлердің мақсаты — автоматты паллет қаптамаларын қолдану негізсіз болған жағдайда, мысалы, қаптаманың салыстырмалы түрде аз көлемімен орау процестерін жеңілдету.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intellpack |
| Өндіруші ел | Қазақстан |
| таспаның максималды ені | 60 мм |
| Орамның максималды ені | 60 мм |
| таспаның минималды ені | 50 мм |
| Орамның минималды ені | 50 мм |
| таспаның керілуін реттеу | Иә |
| Диспенсер түрі | әмбебап |
| таспа түрі | стрейч үлдір, целлофан |
| Тежегіш құрылғы | Иә |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: 12 000 ₸





