Robopac Masterplat айналмалы үстелдерінің жаңа гаммасын ұсынады.
Masterplat Ecoplat пайдаланудың қарапайымдылығы мен Rotoplat-тың жоғары өнімділік қасиеттерінің қиылысуының арқасында дүниеге келді.
Қаптама өнеркәсібіндегі бай тәжірибеміздің арқасында біз Masterp PGS стандартында қамтылған алдын ала керілудің арқасында пленканы үнемдеу мүмкіндігін біріктіретін жоғары сапалы өнеркәсіптік өнімді қосу арқылы үстелдер ауқымын байыттық.
Masterplat - бұл жоғары кәсіби деңгейге мұқтаж, бірақ сонымен бірге жұмыстың қарапайымдылығын құрбан еткісі келмейтіндер үшін тамаша шешім, белгішелері бар жаңа графикалық дисплейдің және параметрлерді таңдаудың импульстік жүрісінің арқасында циклдарды бағдарламалауға болады. қарапайым және түсінікті.
Сипаттамалары
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Robopac |
| Ақаулықтарды басқару тақтасының дисплейіне шығару | Иә |
| Жүк көтергіштігі | 2 т |
| Паллеттің максималды биіктігі | 2200 мм |
| Айналмалы платформаның диаметрі | 1650 мм |
| Айналмалы платформаның биіктігі | 77 мм |
| Паллет биіктігін автоматты түрде анықтау | Иә |
| Жұмсақ іске қосу және тоқтату | Иә |
| Бекітілген айналмалы платформа аялдамасы | Иә |
| Жылдамдықты реттеу | Иә |
| Ашық типтегі күймеше | Иә |
| Айналмалы платформаның қозғалыс жетегі | тізбекті |
| Фольгамен каретканың қозғалыс жетегі | тізбекті |
| Арба моделі | |
| FRD | Бұрылмалы шығыршықтағы механикалық тежегіші бар арба: орауыштың диаметріне қарамастан пленканың тұрақты ұзаруын қамтамасыз етеді. Науаның түбіндегі пленканы оңай ажырату үшін тежегішті жылдам қосу/ажырату құрылғысымен жабдықталған. Тежегіш әрекет етеді |
| PGS | Басқару қалқанынан қосылатын қосарлы алдын ала керу жүйесі бар каретка. Каретка 250% тұрақты алдын ала кернеумен жабдықталған, "Stretch control" пәрменін басу арқылы каретка автоматты түрде айнымалы кернеуге ауыса алады. |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап2 500 000 ₸







