Қысқартылған икемді элементтің арқасында жоғары сапа мен төмен бағаның оңтайлы арақатынасы.
Фаст 150 пломбасы
Жұмыс ұзындығы 150 мм әмбебап пластикалық пломба болып табылады. Құлып-қондырма тот баспайтын болаттан жасалған.
Үш компонентті құрылым пломбаның ашылуынан барынша қорғауды қамтамасыз етеді:
- Құлыпқа кіруді жабатын коллеттің сақина-бекіткіші ультрадыбыстың көмегімен дәнекерленеді
- Қорғаныс жиектері пломбаны кесу әдісімен ашуға мүмкіндік бермейді
- Құлып бөлігімен манипуляция индикаторы.
| Жалпы ұзындығы | 240 мм |
| Жұмыс ұзындығы | 150 мм |
| Иілгіш элементтің диаметрі | 2,3 мм |
| Стандартты қаптама | қорапта 1000 дана |
| Материал | полипропилен, құлып - тот баспайтын болат |
| Бұзуға күш салу | 20 кг |
| Пайдалану температурасы | - 40 С-тан + 60 С-қа дейін |
| Штрих-кодты салу | Иә |
| QR-кодты салу | жеке тапсырыспен мүмкін |
| Нөмірлеу | жеке, 8 және 9 таңбалы |
| Логотипті салу | 1000 данаға тапсырыс берген кезде |
| Қаптама өлшемі | 375х240х200 мм |
| Қаптаманың салмағы | 2,23 келі |
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материал | Полипропилен |
| Түрі | Нөмірлі пластикалық пломба |
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап17 ₸







