Сөрелік, динамикалық және статикалық жүктемелердің сипаттамалары біркелкі бөлінген байланыстырылған жүктемені (жүктер байланыстырылған, біріктірілген) пайдалана отырып, сынақтар кезінде анықталады.
Әртүрлі индустриялық жүктерді тасымалдау және сақтау бойынша кең ауқымды міндеттер үшін әмбебап шешім ретінде әзірленген. 1000 кг динамикалық және 3000 кг статикалық жүктемелерге төтеп бере алады. Осы типтегі пластикалық паллет өнеркәсіптік логистикадағы көптеген мәселелерді шешеді. Паллет шикізатты, материалдарды және ингредиенттерді өнеркәсіптік тасымалдау және жеткізу үшін тамаша шешім болып табылады.
Артықшылықтары
- Паллет бағасы мен шешілетін міндеттер спектрінің оңтайлы арақатынасы
- Автоматтандырылған жүйелермен жұмыс істеуге бейімделген
Ұзындығы, мм - 1200
Ені, мм - 1000
Биіктігі, мм - 150
Статикалық жүктеме, кг - 3000
Динамикалық жүктеме, кг 700
Максималды жүктеме, кг - 3000
Шикізат РР, HDPE
Температура -20-дан +45°-қа дейінБірге
Тазалау (жуу) температурасы +95° дейінБірге
Паллеттегі саны, дана - 23
Еурофурадағы саны, дана - 504
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Рұқсат етілген динамикалық жүктеме | 700 кг |
| Рұқсат етілген статикалық жүктеме | 3000 кг |
| Паллет материалы | Пластик |
| Бір рет қолданылатын паллет | Жоқ |
| Шанышқыны енгізу мүмкіндігі бойынша түрі | Төрт жақты қапсырмалы |
| Түсі | Сұр |
| Габаритті өлшемдер | |
| Биіктігі | 150 мм |
| Ұзындығы | 1200 мм |
| Ені | 1000 мм |
- Бағасы: 46 240 ₸


