📞 +77086046352 Сапа кепілдігі + Көтерме + Кешенді жабдықтау .
✔️ INTELLPACK - Қазақстандық өндірушінің қаптамалық материалдары мен жабдықтары
✔️ Қаптамаға, сақтауға және тасымалдауға арналған өнімдердің толық желісі
✔️ Қазақстанның барлық ірі қалаларындағы қоймаларымыз бен дүкендеріміз
✔️ Тауар сертификатталған, бухгалтерлік құжаттар пакеті, бағалары ҚҚС есебімен көрсетілген
AC25.жүктерді паллеттерде ыңғайлы және қауіпсіз көтеру және жылжыту үшін әзірленген, бұл сіздің қойма жұмысыңызға сенімді қолдау көрсетеді.
Стандартты шанышқылары бар AC25 арбасының жүк көтергіштігі 2500 кг-ға дейін жетеді, бұл оны әртүрлі жүктерді өңдеуге арналған тамаша құрал етеді. Қалыңдығы 4 мм берік болаттан жасалған, ол ұзақ қызмет ету мерзіміне және пайдалану сенімділігіне кепілдік береді.
AC25 арбасының негізгі техникалық сипаттамалары:
- Үлгі: AC25
- Жүк көтергіштігі: 2500 кг
- Айырлардың төменгі қалыптағы биіктігі: 85 мм
- Көтерудің максималды биіктігі: 200 мм
- Руль дөңгелектерінің өлшемі: Ø200х50 мм
- Төсеме біліктерінің өлшемдері: Ø80х70 мм
- Айырлардың өлшемдері: 160х50 мм
- Айырлардың сыртқы қырлары арасындағы қашықтық: 450/540/685 мм
- Айырлардың ұзындығы: 1150 мм
- Салмағы: 75 кг

AC25 арбасын таңдай отырып, сіз өзіңіздің қоймаңызда немесе өндірістік кеңістікте тиімді жұмыс істеуге арналған сенімді құралға ие боласыз. Сенімділік, беріктік және пайдаланудың қарапайымдылығы бұл арбаны логистикалық инфрақұрылымыңыз үшін тамаша таңдау жасайды.
Алматы қ.:Қойма Бурундайская көшесі 93а/11 (көтерме қойма)
Алматы қаласындағы қойма: Тобаяқов көшесі 60а
Астана қ.:Қойма Бейсекбаев көшесі 18/1
Шымкент қ.:Қойма Ақназар хан, 8
Қарағанды қ.:Қойма Складская көшесі, 15
Семей қ.: ҚоймаЖамақаев көшесі, 138
Қостанай қ.: Қойма көш. Карбышева 2, "Грамада " БО 115 кеңсе
Қостанай қ. кеңсе телефоны: 8 (777) 007-04-97
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Noblelift |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жүк көтергіштігі | 2500 кг |
| Жүкті көтерудің максималды биіктігі | 200 мм |
| Минималды көтеру биіктігі | 85 мм |
| Өз салмағы | 75 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Айырдың өлшемдері | |
| айырлардың биіктігі | 85 мм |
| айырлардың ұзындығы | 1150 мм |
| Рөл дөңгелегінің өлшемдері | |
| Руль дөңгелектерінің диаметрі | 200 мм |
- Бағасы: бастап121 000 ₸
- Қаптау тәсілі: Стрейч-пленкада.








