АЛМАТЫ ЖӘНЕ НҰР-СҰЛТАН БОЙЫНША 150 000 ТЕҢГЕДЕН БАСТАЛАТЫН ТАПСЫРЫС БОЙЫНША ТЕГІН ЖЕТКІЗУ
Паллеттерде жүктерді көтеруге және жылжытуға арналған қолмен гидравликалық арба.
DF гидроторабы бар эконом класты гидравликалық арбалар (резеңке/полиуретан)
| Үлгі | DF168 | |||||
| Жүк көтергіштігі | Q (кг) | 1680 | ||||
| Айырлардың төменгі қалыптағы биіктігі | h13 (мм) | 85 | ||||
| Көтерудің максималды биіктігі | мм | 200 | ||||
| Руль дөңгелектерінің өлшемі | мм | Ø200х50 | ||||
| Төсемдік шығыршықтардың, жұптық өлшемдері | мм | Ø80х70 | ||||
| Айырлардың өлшемдері | е·с (мм) | 160х60 | ||||
| Айырлардың сыртқы қырларының арасындағы қашықтық | b5 (мм) | 540 | ||||
| Айырлардың ұзындығы | l (мм) | 1150 | ||||
Бағалар Алматы қаласы бойынша өзекті
Сатылымда дөңгелектер бар:
мойынтірекпен (полиуретан) 200*50
180*50
70*60
80*70
Жүк көтергіштігі: 2000-2500
1680-3000
мойынтірексіз (резеңке) 200*50
180*50
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Intellpack |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жүк көтергіштігі | 1680 кг |
| Жүкті көтерудің максималды биіктігі | 200 мм |
| Минималды көтеру биіктігі | 85 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Рөл дөңгелегінің өлшемдері | |
| Руль дөңгелектерінің диаметрі | 200 мм |
| Айырдың өлшемдері | |
| айырлардың ұзындығы | 1150 мм |
- Бағасы: бастап111 800 ₸




