Паллеттерде жүктерді көтеруге және жылжытуға арналған қолмен гидравликалық арба.
DF (DFE) гидроторабы бар эконом класты гидравликалық арбалар
| Үлгі | DF30 | |||||
| Жүк көтергіштігі | Q (кг) | 3000 | ||||
| Айырлардың төменгі қалыптағы биіктігі | h13 (мм) | 85 | ||||
| Көтерудің максималды биіктігі | мм | 200 | ||||
| Руль дөңгелектерінің өлшемі | мм | Ø200х50 | ||||
| Төсемдік шығыршықтардың, жұптық өлшемдері | мм | Ø80х70 | ||||
| Айырлардың өлшемдері | е·с (мм) | 160х60 | ||||
| Айырлардың сыртқы қырларының арасындағы қашықтық | b5 (мм) | 550 | ||||
| Айырлардың ұзындығы | l (мм) | 1150 | ||||
Сипаттамалары
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Noblelift |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жүк көтергіштігі | 3000 кг |
| Жүкті көтерудің максималды биіктігі | 200 мм |
| Минималды көтеру биіктігі | 85 мм |
| Жағдайы | Жаңа |
| Рөл дөңгелегінің өлшемдері | |
| Руль дөңгелектерінің диаметрі | 200 мм |
| Айырдың өлшемдері | |
| айырлардың ұзындығы | 1150 мм |
Ерекшелігі
Тапсырыс туралы ақпарат
- Бағасы: бастап124 000 ₸


