Гидравликалық арбалар таразылармен жабдықталған, принтері бар жабдық (HP ESRP20 үлгісі) қосымша қол жетімді. Өлшеу дәлдігі +/- 2 кг., өлшеу қадамы 1 кг құрайды. Қуат 4 АА типті батареялардан жүзеге асырылады (батареялардың 1 жиынтығы — 70 сағатқа дейін). Тарифтеу және автоматты өшіру функциясы қолжетімді.
Қорғау дәрежесі — IP65
Негізгі техникалық параметрлер:
| Үлгі | HP ESR(P)20 | ||
| Жүк көтергіштігі | Q (кг) | 2000 | |
| Айырлардың төменгі қалыптағы биіктігі | h13 (мм) | 85 | |
| Көтеру биіктігі | h3 (мм) | 200 | |
| Руль дөңгелектерінің өлшемі | мм | Ø180х50 | |
| Төсемдік шығыршықтардың, жұптық өлшемдері | мм | Ø74х70 | |
| Айырлардың өлшемдері | е·с (мм) | 182х50 | |
| Айырлардың сыртқы қырларының арасындағы қашықтық | b5 (мм) | 555 | |
| Айырлардың ұзындығы | l (мм) | 1150 | |
| Жалпы ұзындығы | l1 (мм) | 1580 | |
| Батарея | DC 1.5В х4 | ||
|
Сатылымда дөңгелектер бар: мойынтірекпен (полиуретан) 200*50 180*50 70*60 80*70 Жүк көтергіштігі: 2000-2500 1680-3000 мойынтірексіз (резеңке) 200*50 180*50 |
|||
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Intellpack |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жүк көтергіштігі | 2000 кг |
| Жүкті көтерудің максималды биіктігі | 200 мм |
| Өз салмағы | 156 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Айырдың өлшемдері | |
| айырлардың биіктігі | 50 мм |
| айырлардың ұзындығы | 1150 мм |
| айырлардың ені | 182 мм |
- Бағасы: 772 300 ₸


