
Платформалық арба TSL 11 жиналмалы, қойма төрт доңғалақты 910 *610мм қолмен, жүк 250 кг-ға дейін
49 000 ₸
Көтерме бағаны көрсету- Бар
- Көтерме және бөлшек сауда
- Коды:00000014493
- +7 (707) 224-01-36Татьяна отдел Онлайн продаж
📞 +77086046352 Сапа кепілдігі + Көтерме + Кешенді жабдықтау .
✔️ INTELLPACK - Қазақстандық өндірушінің қаптамалық материалдары мен жабдықтары
✔️ Қаптамаға, сақтауға және тасымалдауға арналған өнімдердің толық желісі
✔️ Қазақстанның барлық ірі қалаларындағы қоймаларымыз бен дүкендеріміз
✔️ Тауар сертификатталған, бухгалтерлік құжаттар пакеті, бағалары ҚҚС есебімен көрсетілген
Платформалы арбалар TSS11 шағын қосалқы шаруашылықтарда, дүкендерде, шеберханаларда пайдалану үшін өте қолайлы. Техникалық сипаттамалар
Кеңселер, дүкендер, гараждар үшін өте қолайлы шағын және орта жүктерді қысқа қашықтыққа тасымалдауға арналған. Ол жақсы маневрлік пен сыйымдылыққа ие, көптеген ұсақ заттарды тасымалдауға ыңғайлы. Екі айналмалы және екі бекітілген доңғалақ дыбыссыз және бірқалыпты қозғалысты қамтамасыз етеді. Арнайы бедерлі жабыны бар берік болат платформа жүкті жақсы ұстайды және қозғалыс кезінде оның сырғып кетуіне жол бермейді.

| Жүк көтергіштігі | 250 келі |
| Платформа ұзындығы | 910 мм |
| Платформаның ені | 610 мм |
| Тұтқасы бар арбаның биіктігі | 860 мм |
| Платформа материалы | болат |
| Дөңгелектердің диаметрі | 135 мм |
| Дөңгелектердің ені | 35 мм |
| Таза салмағы | 18,6 келі |
Алматы қ.:Қойма Бурундайская көшесі 93а/11 (көтерме қойма)
Алматы қаласындағы қойма: Тобаяқов көшесі 60а
Астана қ.:Қойма Бейсекбаев көшесі 18/1
Шымкент қ.:Қойма Ақназар хан, 8
Қарағанды қ.:Қойма Складская көшесі, 15
Семей қ.: ҚоймаЖамақаев көшесі, 138
Қостанай қ.: Қойма көш. Карбышева 2, "Грамада " БО 115 кеңсе
Қостанай қ. кеңсе телефоны: 8 (777) 007-04-97
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Noblelift |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жүк көтергіштігі | 250 кг |
| Дөңгелектер саны | 4 д. (дана) |
| Өз салмағы | 18 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Алаңқайдың өлшемдері | |
| Алаңның ұзындығы | 910 мм |
| Алаңның ені | 610 мм |
- Бағасы: 49 000 ₸





