CTY-D1T-1600 жылжымалы айырлары бар қол жинақтағышы
Жүк көтергіштігі - 1000 кг
Көтеру биіктігі - 1600 мм
Жүктеме орталығы - 500 мм
Жалпы ұзындығы - 1440 мм
Жалпы ені - 754 мм
Жалпы биіктік - 1960 мм
Айырлардың өлшемдері - 1000х120х50 мм
Таза салмақ - 152 келі
Діңгек
Діңгек кәдімгі арналы болаттан қалыңырақ жоғары сапалы С-секциялы болаттан жасалған.
Біздің өнім ауыр жүктерге жарамды. Беткі қабатты ұнтақпен өңдеу коррозияға қарсы қабілетін күшейтеді, әдеттегі бояумен өңдеуге қарағанда әдемі және экологиялық таза.
Гидравликалық цилиндр
Хромдалған поршеньді штангасы және жоғары сапалы тығыздағыш сақинасы бар гидравликалық цилиндр ағып кетпейді, ал цилиндрдің жүрісі мен биіктігі шектеулі, бұл қауіпсіз және сенімді . Корпустың құрылымына келетін болсақ, цилиндр бүкіл құрылымды берік және тұрақты ету үшін болат сақинамен бекітіледі .
Айыр
Шанышқылар жоғары сапалы болат табақтардан жасалған. Сонымен қатар, айырдың жоғары жүк көтергіштігі мен беріктігін қамтамасыз ету үшін ішкі арматурасы бар.
Бекітілген аяқтарды жабатын шанышқылар жүктерді тиеу кезінде тұрақтылықты жақсартады.
Реттелетін болат дәнекерленген шанышқылар әртүрлі ені бар паллеттерге жарамды. Қауіпсіздік құрылымы
Жинақтаушы көлік құралы жұмыс істеп тұрған кезде оның қозғалуына жол бермейтін аяқ тежегішімен жабдықталған .
|
Шығын материалдары: Мойынтірегі бар дөңгелектер Дөңгелектер мойынтірек жоқ |
200*50 / 180*50 Полиуретан 200*50 / 180*50 Резеңке
|
8500 тг/дана 7700 тг/дана |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Intellpack |
| Өндіруші ел | Қытай |
| Көтеру биіктігі | 1600 мм |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жүк көтергіштігі | 1000 кг |
| Оператордың жағдайы | Тұру |
| Өз салмағы | 152 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Түрі | штабелер |
| штабелер түрі | Қол |
| Ауырлық орталығы | 500 мм |
| Айырдың өлшемдері | |
| айырлардың биіктігі | 50 мм |
| айырлардың ұзындығы | 1000 мм |
| айырлардың ені | 120 мм |
- Бағасы: 292 000 ₸



