CTY-D2T-3000 жылжымалы шанышқылары бар қолмен жинақтаушы
Жүк көтергіштігі - 2000 кг
Көтеру биіктігі - 3000 мм
Ауырлық орталығы - 500 мм
Жалпы ұзындығы - 1460 мм
Жалпы ені - 804 мм
Жалпы биіктік - 1800 мм
Айырлардың өлшемі - 1000*130*60 мм
Таза салмақ - 285 келі
Діңгек
Діңгек кәдімгі арналы болаттан қалыңырақ жоғары сапалы С-секциялы болаттан жасалған.
Біздің өнім ауыр жүктерге жарамды. Беткі қабатты ұнтақпен өңдеу коррозияға қарсы қабілетін күшейтеді, әдеттегі бояумен өңдеуге қарағанда әдемі және экологиялық таза.
Гидравликалық цилиндр
Хромдалған поршеньді штангасы және жоғары сапалы тығыздағыш сақинасы бар гидравликалық цилиндр ағып кетпейді, ал цилиндрдің жүрісі мен биіктігі шектеулі, бұл қауіпсіз және сенімді . Корпустың құрылымына келетін болсақ, цилиндр бүкіл құрылымды берік және тұрақты ету үшін болат сақинамен бекітіледі .
Шанышқы _
Шанышқылар жоғары сапалы болат табақтардан жасалған. Сонымен қатар, біздің шанышқы жоғары жүк көтергіштігі мен беріктігін қамтамасыз ету үшін ішкі арматураға ие.
Бекітілген аяқтарды жабатын шанышқылар жүктерді тиеу кезінде тұрақтылықты жақсартады.
Реттелетін болат дәнекерленген шанышқылар әртүрлі ені бар паллеттерге жарамды. Қауіпсіздік құрылымы
Жинақтаушы көлік құралы жұмыс істеп тұрған кезде оның қозғалуына жол бермейтін аяқ тежегішімен жабдықталған .
|
Шығын материалдары: Мойынтірегі бар дөңгелектер Дөңгелектер мойынтірек жоқ |
200*50 / 180*50 Полиуретан 200*50 / 180*50 Резеңке
|
8500 тг/дана 7700 тг/дана |
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Қытай |
| Кепілдік мерзімі | 12 ай |
| Жүк көтергіштігі | 1000 кг |
| Өз салмағы | 152 кг |
| Жағдайы | Жаңа |
| Көтеру биіктігі | 1600 мм |
| Ауырлық орталығы | 500 мм |
| Оператордың ережесі | Тұрып |
| Жинақтаушы түрі | Қолмен |
| Түрі | Жинақтаушы |
| Айырлардың өлшемдері | |
| Айырлардың биіктігі | 50 мм |
| Айырлардың ені | 120 |
| Айырлардың ұзындығы | 1000 мм |
- Бағасы: 412 000 ₸



